skip to Main Content

Покривало – це одна з найважливіших деталей інтер’єру, які створюють атмосферу у Вашій спальні або вітальні. Сьогодні покривало, в першу чергу, виконує функцію прикраси, елементу декору, а тільки потім грає чисто утилітарну роль, яка полягає в захисті постільних речей від пилу і стороннього погляду. Дизайнери Салону Штор пропонують свої послуги з пошиття покривал Івано-Франківськ на замовлення, які будуть ідеально поєднуватися з меблями, килимом, шторами і різними аксесуарами у Вашій кімнаті.

Покривало на ліжко Івано-Франківськ: поради щодо вибору дизайну

Головне, на що слід орієнтуватися при виборі покривала на ліжко – це на відповідність його дизайну, характеру і настрою інтер’єру. Саме тому зшите покривало спеціально на замовлення буде виглядати максимально органічно, поєднуючись за кольоровим і стильовим рішенням з іншими деталями інтер’єру. Індивідуально підібравши форму і фактуру дизайнерського покривала, Ви зможете зробити атмосферу в спальні або вітальні більш особистою. При цьому для створення цілісного образу зовсім необов’язково замовляти пошиття покривал на ліжко Івано-Франківськ з тієї ж тканини, що і штори або подушки. Іноді досить просто додати тканини – компаньйони і різні аксесуари. Основним інструментом дизайну буде служити малюнок, який здатний допомогти реалізувати будь-які просторові рішення.

Наша перевага:

Ми пропонуємо комплексну послугу високого рівня по текстильному оформленню інтер’єрів.

Ми маємо в своєму розпорядженні складську колекцію тканин ( натуральних, з дрібним і великим малюнком ціною від 120 грн за м/пог ), а також різних аксесуарів. Мережа салону штор – це команда професійних дизайнерів і власне швейне виробництво. Таким чином, ми пропонуємо Вам комплексну послугу – розробку і створення дизайн-проекту для декорування інтер’єру, індивідуальний пошив дизайнерських покривав на замовлення і реалізацію дизайн-проекту в інтер’єрі.

УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ТЕРМІНИ

Покривало на ліжко купити в Івано-Франківську Ви з легкістю зможете в наших салонах. Терміни виконання замовлення залежать, перш за все, від складності виготовляється виробу: особливостей обраної тканини і її наявності на складі, розмірів, малюнка і т. д. Незмінно стежачи за останніми модними тенденціями, ми постійно розширюємо асортимент матеріалів, щоб мати максимум можливостей для реалізації Ваших ідей. Наші фахівці не просто швидко виконають пошиття покривала Івано-Франківськ, але і допоможуть зробити його родзинкою інтер’єру, поліпшивши зовнішній вигляд кімнати і розставивши необхідні акценти.

За більш детальною інформацією про замовлення послуги пошиття покривал Ви можете звернутися за телефонами.

+38 (0342) 521746 , +38 (0342) 552512

Back To Top