skip to Main Content

Декоративні текстильні елементи є кінцевим штрихом завершеності та елегантності у Вашому інтерєрі.

Серветки з тканини для сервірування столу раніше було привілеєм знаті й інтелігенції. Тканинні серветки сьогодні, невід’ємна частина нашого побуту. Кожен знає про паперові серветки, які є широко поширені у нашому вжитку. Нам зустрічаються різні текстильні елементи, які вносять своєрідну «родзинку» в оформлення різних інтер’єрів, а саме валяні або мереживні вироби.

Серветки для сервірування столу

Функціональність підприємств громадського харчування передбачає використання оптимального варіанту серветок з тканини для сервірування столу – з натуральних або змішаних тканин різних кольорів та фактур.

Однотонні с різних складів і забарвлень традиційно користуються у наших замовників великим попитом.

Підібрати для себе необхідний колір і склад серветок для сервірування столу Ви зможете у наших Салонах

серв1   серв2

Білі серветки для столу з виробленням у вигляді жаккардової смуги з 100% бавовни від європейського виробника додадуть статусу Вашому закладу, підкреслять урочистість заходу, тому в основному призначені для ресторанів, готелів.

Серветки на замовлення Івано-Франкывськ

Своїм клієнтам ми можемо запропонувати величезний вибір жакардових сервірувальних серветок. Постійна наявність великого асортименту високоякісних, професійних тканин на складах компанії дозволить Вам вирішити будь-який дизайнерський проект. Крім того вам не доведеться чекати, поки привезуть те, що впало в око, і це істотно скоротить термін придбання серветок на замовлення в Івано-Франкувську.

Логотипи на сервірувальних серветках можуть служити ненав’язливою рекламою і жартівливим привітанням. Стіл прикрашений сервірувальними тканинними серветками з фірмовим знаком Вашого ресторану або, наприклад, з весільною символікою додасть Вашому закладу елегантності. Вони можуть призначатися як виключно для членів клубу – завсідників Вашого закладу, так і для дитячих свят і навіть бути іменними, для деяких особливо шанованих гостей.

Back To Top