skip to Main Content

Ефект сприйняття людиною вишуканого інтерєру формується протягом 30 секунд. Потім супроводжується підсвідомістю на рівні позитиву або негативу, коли згадує про приміщення або людину. Основну частину інтерєру визначають вікна, стіни, підлога, стеля, але якими б не були стіни чи стеля без оформлення вікон, приміщення має вигляд незавершеного та некомфортного.
Отже, ключ до комфорту – це стильне оформлення вікон (дизайн штор Івано-Франківськ).
В роботі з нашими Замовниками, а це в основному представниці прекрасної половини, спеціалістами Салону Штори були знайдені основні аспекти вибору жінок в оформленні дизайну вікна.

Пошиття та дизай штор Івано-Франківськ: оформлення вітальні

Як виглядають штори у вітальні, так і сприймають господиню дому знайомі, друзі, родичі. Перефразовуючи знаменитий вислів: “прийшов, побачив, переміг”, маємо фразу: “прийшов, побачив та закохався в господиню”. І це правило працює на всі 100%.

1.Розмір має значення
Яке приміщення за розміром так і вікно в даному приміщенні диктує вибір стилю та сам дизайн. В основному для великої зали з широкими вікнами використовують метод драпіровки. Вікно рівними відстанями ділять полосами з вертикальною геометрією рисунка тканини; таким чином візуально збільшуючи висоту пройому вікна.
Для вітальні з високими вікнами використовують горизонтальний поділ простору. Як варіант – карниз кріпиться не над самим вікном, а трохи нижче, а зменшувальний розмір драпірується.

2.Поєднання кольорів та малюнку в дизайні вікна
Спеціалісти психофізіології пропонують основні визначальні кольори для підбору тканин у вітальню:

 • Зелений – створює відчуття гармонії в людини, врівноваженість та спокій;
 • Жовтий – створює оптимістичний настрій, доброзичливість, креативність;
 • Білий – чистота помислів та відкритість;
 • Синій та блакитний – знімає втому та стрес, знижує збудженість.

Поєднання кольорів та малюнку тканин дизайнер разом із Замовником підбирають виходячи із вибраного стилю текстильного дизайну інтер’єру.

3.Практичнісь функціонування та обслуговування вікна
Штори на замовлення чи тюлі які закривають або відкривають наше вікно, повинні бути функціональними, тобто легко відкриватись або ж закриватись. Для цього потрібно правильно підібрати карниз для штор. Вони бувають:

 1. круглі – пластик, дерево, метал;
 2. профільні – в основному дюралюміній, рідше дерево;
 3. багетні – дерево, пластик;
 4. ковані – металеві.

Штори на замовлення: способи кріплення полотнищ

 • завязки;
 • люверси;
 • кільця;
 • крючки;
 • петлі;
 • шторні ленти.

Правильно обрати тканину та замовити дизайн штор в Івано-Франківську допоможуть Вам дизайнери Салону Штори.

Back To Top