skip to Main Content

Скатертина — декоративно-текстильний елемент, який є тим кінцевим штрихом завершеності та елегантності.

Перш за все, потрібно визначитися для яких цілей призначена скатертина.

Ми пропонуємо різні форми скатертин:

  • прямокутні,
  • квадратні,
  • круглі,
  • овальні,

і якщо хочеться, щоб все було ідеально, робіть замовлення відповідно до форми столу. Тільки на квадратному столі однаково красиво виглядає і кругла, і квадратна скатертина. Також важливий і розмір. Якщо з якихось сторін столу скатертина звисає надмірно, це не тільки некрасиво , але й незручно.

скатертини

Поради по вибору скатертини

НОРМА: з кожного боку стола скатертина рівномірно звисає на 30-40 см., якщо вона підвертається – неприпустимо. Особливо важливий розмір скатертини для сервіровки святкового столу. Якщо обрана шовкова або лляна скатертина з вишивкою, а розмір її недостатній і краї трохи звисають, тоді ефект від скатертини пропаде, і благородство матеріалу, і його краса, і вишивка залишаться непомітною.

Хороше враження справляє використання двох скатертин, коли на велику скатертину кладеться скатертина меншого розміру. Поширені рекомендації: волокно обох скатертин має бути однаковим, а за кольором вони повинні відрізнятися. Але це примітивний підхід. Людина зі смаком і фантазією може знайти безліч варіантів переконливого з’єднання двох скатертин.

с1

Вибір тканини для пошиття скатертини

Отже, з якої ж тканини зшити скатертину – натуральної, синтетичної або змішаної? Для пошиття скатертин в Івано-Франківську пропонуємо ознайомитись з тканинами, які оброблені водовідштовхувальними і грязевідштовхуючими просоченнями, що істотно заощаджує час і зусилля на догляд, що особливо важливо в професійному використанні, тобто в ресторанах, кафе і т.д.

Також є тканини для скатертини з просоченням (так званим тефлоновим покриттям), що захищає від температурних впливів.

З натуральних тканин для скатертин використовують льон і бавовну. Лляні тканини для скатертин досить міцні, але схильні до значної усадки. А бавовняні досить скоро вигоряють на сонці.

Пропонуємо завітати до наших салонів, які знаходяться за адресою вул. Коновальця 117, вул. Пилипа Орлика 11, вул. Слави Стецька 2, і наші кваліфіковані дизайнери допоможуть Вам у виборі.

              с2     с4

с3    с5

Back To Top