skip to Main Content
При замовленні наших послуг Ви гарантовано отримуєте знижку і безкоштовну рекламу Вашого готелю у наших Салонах

Без чого не можна уявити затишний дім? Звичайно без якісного та оригінального домашнього текстилю!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМ НАШИМ КЛІЄНТАМ

  1. Підбір та продаж елітного текстилю
  2. Розробка індивідуального дизайну по оформленню вікон, пошиття штор, покривал, декоративних подушок, скатертин та серветок
  3. Продаж та монтаж карнизів
  4. Оптову та роздрібну реалізацію шпалер
  5. Сервісне обслуговування клієнтів : виїзд дизайнера на об»єкт , заміри, доставка та монтаж готової продукції, хімчистка штор та покривал
Ми гарантуємо відповідальне ставлення до проекту від стадії ідеї до повного завершення. Робота в тісній співпраці з нашою командою допоможе Вам отримати високий прибуток

Чекаємо ВАС ЗА АДРЕСАМИ:
Івано-Франківськ
вул.Коновальця, 117 т. 52-17-46
вул.Пилипа Орлика, 11 т. 55-25-12
вул.Слави Стецько, 2 т. 72-26-77&lt

;

Пропозиція для готелей

Сучасний готель – це місце, де день у день зупиняються різні люди: молодята, сімейні пари, ділові люди і туристи. Кожен, що оселився в готелі, в першу чергу чекає від нього комфорту і домашнього затишку.

Ми допоможемо вам Створити потрібний для клієнтів настрій завдяки вдало підібраним текстилем який гармонійно впишеться в інтер’єр та забезпечить затишну атмосферу.

Тканини, які ми використовуємо при пошитті штор та текстильних виробів для готелів, є практичними, довговічними і незаймистими, згідно з вимогами пожежної безпеки.

Штори в готельних номерах повинні поєднуватись з покривалами, подушками та іншими текстильними виробами, використовуючи тканини-компаньйони. Для більшої респектабельності закладу наші дизайнери зможуть нанести логотип або фірмовий знак компанії на декоративні подушки або ламбрикен.

Для категорії «люкс» підбираємо більш розкішне оформлення, дорогі тканини і аксесуари. Для демократичних номерів існує варіанти класичних штор спокійних нейтральних тонів.

У нас Ви також зможете замовити пошиття постільної білизни, рушників та ін виробів або вибрати готові комплекти. Клієнти Вашого готелю гідно оцінять стильний комфорт Вашого закладу.

Back To Top