skip to Main Content

Ви зробили шикарний ремонт і надзвичайно щасливі, що Вам вдався неповторний дизайн Вашої оселі, але є таке відчуття, що для підтримки інтерєру чогось бракує…

Саме декоративні текстильні елементи і є тим кінцевим штрихом завершеності та елегантності.

Перше, про що необхідно подумати при підборі (або ж шитті) декоративних подушок, – це їх стилістичне поєднання не тільки із загальним інтер’єром, але і з окремими його елементами:

Все повинно бути в одному стилі, все повинно доповнювати один одного, створюючи гармонійну атмосферу затишку.

декоративні подушки

Продаж декоративних подушок в Івано-Франківську

Незважаючи на те, що в Івано-Франківську  можна купити декоративні подушки різної форми (круглимі, квадратні, прямокутні і навіть ромбовидні), найбільш часто зустрічаються все ж квадратні декоративні подушки, при цьому кожна з них – інша.

1   2   3

Наволочки на квадратні декоративні подушки Івано-Франківськ виконують і в стилі гобелен, і вишивають гладдю, і роблять з атласу, шовку, хутра, шкіри, джинсової тканини. Їх прикрашають:

 • розписом,
 • гудзиками,
 • мереживом,
 • блискітками,
 • бахромою,
 • китицями,
 • незвичайними блискавками,
 • пришивають до них іграшки і т.д.

Подушки темного забарвлення приглушують інтер’єр, роблять його більш інтимним, загадковим. Замшеві, шкіряні, оксамитові декоративні подушки – кращий вибір для класичного інтер’єру: для бібліотек, кабінетів, для кімнат в стилі «ретро». Подушки, оброблені мереживами, атласними стрічками ніжних тонів якнайкраще припадуть в спальні

4    5

 Декоративні подушки Івано-Франківськ: види

 • 6класичні квадратні (прямокутні) – такі вироби прекрасно доповнюють будь-які м’які меблі, будь то м’який куточок або двоспальне ліжко. Причому вони дозволяють створити в кімнаті особливий настрій і підкреслити стиль інтер’єру.

 

 • вироби круглої форми – круглі подушки, які по-іншому називаються турецькими. Вироби мають пишну форму і можуть мати різний розмір. При цьому використовуються вони не настільки часто, як попередні різновиди, але можуть застосовуватися і не за призначенням, наприклад, на них можна сидіти на підлозі під час ігор з дитиною або просто в приємній компанії

 

 • 7подушки-валики -зазвичай використовуються з чисто декоративною метою, однак іноді вони можуть використовуватися в якості підлокітників на м’яких меблях, або підголівників у ліжку. До різновиду даних виробів відносяться і згадані міні-подушки, так звані «дорожні», які дозволяють розвантажити шию. Причому використовувати їх можна не тільки в дорозі, але і вдома, наприклад, при читанні книг, при перегляді фільмів і т.д.

Головне, що експериментувати з декоративними подушками Івано-Франківськ просто і приємно: досить змінити наволочку, щоб створити новий настрій в інтер’єрі. А все необхідне для ваших експериментів ви зможете знайти в наших САЛОНАХ ….

667_6

Чекаємо ВАС ЗА адресами

Вул.Коновальця,117/2 тел/факс 0342 521746

Вул.Пилипа Орлика,11 тел/факс 0342 522512

Вул.Слави Стецько,2 тел/факс 0342 712112

Back To Top