skip to Main Content

Флізелін – це екологічно чистий нетканий матеріал із пресованих змішаних волокон натуральної целюлози і сентитичних волокон. Складаються з двох шарів. Шар полівінілу наноситься на неткане полотно з целюлози або синтетичних матеріалів. Добре пропускають повітря, надзвичайно міцні.

флізілінові шпалери Івано-ФранківськХарактеристика флізелінових шпалер:

  • стійкість до вигорання на сонці;
  • вологостійкість;
  • повітропроникливість;
  • естетичний красивий вигляд;
  • легкі в поклейці;
  • еластичні (важливо при усадці будинку).

Як правильно поклеїти флізелінові шпалери:

Перед нанесенням клею на поверхню стін потрібно їх прогрунтувати глибокопроникною грунтовкою. Клей виберіть спеціальний для флізелінових шпалер. Клей наноситься тільки на поверхню стін згідно інструкції.

Флізелінові шпалери Івано-Франківськ: ціни

Салон Штори у ІВАНО-Франківську пропонує шпалери провідних європейських брендів за ціною від 80 грн за кв.м

arteШпалери фірми Arte володіють низьким порогом вразливості до пошкоджень, зокрема, до механічних, що грає далеко не останню роль при виборі даних виробів.

 

 

bn-internationalШпалери голландської марки BN International користуються популярністю і попитом багатьох відомих дизайнерів.

 

 

eijffingerГолландська компанія Eijffinger визнана на ринку однієї з провідних фірм з виготовлення шпалер.

 


kt-exclusiveПротягом 15 років бренд збагачує ринок оздоблювальних матеріалів різноманітними, креативними моделями шпалер, постійно оновлюючи асортимент.

 

 

york-wallcoveringsЗа обсягом продукції, що випускається на нинішньому ринку шпалер компанія York Wallcoverings займає лідируюче місце в Америці і вважається самим найбільшим виробником даного виду продукції в США.

 

 

raschШпалери rasch ціна яких обумовлена видом і експлуатаційними характеристиками, давно визнані еталоном стилю.

Back To Top