skip to Main Content
Шпалери

Всім відомо, що досить поміняти обридлі шпалери в квартирі, як помітно покращується настрій, і життя постає в кращому світлі. Сучасні технології дозволили створити шпалери для приміщень з різною специфікою. Наприклад, існують шпалери з характерним тематичним дизайном, призначені безпосередньо для кухні. Настінні шпалери по матеріалу діляться на:

Ви можете купити шпалери всіх цих видів в наших салонах.
Найпоширеніша основа для настінних шпалер – паперова чи флізелінова. За нашими каталогами шпалер з широкого асортименту пропозицій від провідних світових виробників Італії, Франції, Великобританії, Німеччини та Швейцарії можна вибрати,різноманітні шпалери.
У нас представлені:

  • антивандальні шпалери (для приміщень з великою прохідністю або високим навантаженням на стіни, що витримують пошкодження від кігтів домашніх тварин і інше),
  • шпалери під забарвлення,
  • шпалери з використанням натуральної штукатурки,
  • фрески в різних техніках виконання верхнього шару,
  • тощо.

Красиві шпалери – це поняття досить широке, але у нас Ви точно зможете купити шпалери, які підпадають під визначення «модні, трендові». Відвідавши наші салони, Ви отримаєте можливість створити неповторний і вишуканий інтер’єр в будь-якому приміщенні.

Back To Top